• មជ្ឈមណ្ឌលការងារ ​USAID
បាត់ដំបង ៖ រសៀលនេះឯកឧត្ដម សាស្ត្រាចារ្យ សេង ផល្លី អនុប្រធានអចិន្ត្រៃយ៍គណៈកម្មការគ្រប់គ្រងសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង តំណាងដ៍ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម ស សុខា រដ្ឋលេខាធិការ ក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា និង
ការទទួលជួបស្វាគមន៍អ្នកស័្មគ្រចិត្តរបស់ទីភ្នាក់ងារសហប្រតិបត្តិការអន្តរជាតិកូរ៉េ(កយការ)
18/05/22
នាព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស.២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២ ឯកឧត្តមសាកលវិទ្យាធិការសាកវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបងបានទទួលជួបស្វាគមន៍អ្នកស័្មគ្រចិត្តរបស់ទីភ្នាក់ងារសហ
សិក្ខាសាលាអនឡាញស្តីពី៖ “ការអនុវត្តការធានាគុណភាពក្នុងអំឡុងពេលជំងឺរាតត្បាត Covid-19៖ បញ្ហាប្រឈម ការសម្របខ្លួន និងវិធីឆ្ពោះទៅមុខ”
នៅព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បត្តិ៍ ១២កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១២ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានអញ្ជើញជាអធិបតី
កិច្ចជួបសំណេះសំណាលជាមួយប្រតិភូតំណាងអង្គការ Japan Foundation
16/05/22
នៅព្រឹកថ្ងៃពុធ ១១កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានជួបសំណេះសំណាលជាមួយប្រតិភូតំណាង….
សិក្ខាសាលាស្ដីពី “ការអភិវឌ្ឍកម្មវិធីសិក្សា បរិញ្ញាបត្រសន្តិភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយចីរភាព”
កាលពីថ្ងៃទី០២-០៤ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២២ មហាវិទ្យាល័យសង្គមសាស្ដ្រ និងអភិវឌ្ឍន៍សហគមន៍ នៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង រៀបចំសិក្ខាសាលាស្ដីពី “ការអភិវឌ្ឍកម្មវិធីសិក្សា បរិញ្ញាបត្រសន្តិភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រកប
ឱកាសការងារក្នុងក្រុមហ៊ុន ស៊ូមីត្រូនិច មេនញូហ្វេកធើរីង (ខេមបូឌ)​ ឯ.ក
ឱកាសការងារកំពុងតែរងចាំអ្នកហើយ…….
កិច្ចប្រជុំបូកសរុបលទ្ធផលការងារប្រចាំខែមេសា និងលើកទិសដៅការងារបន្តខែឧសភា
នៅរសៀលថ្ងៃអង្គារ ៣កើត ខែពិសាខ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី៣ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ម្សិលមិញនេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានដឹកនាំកិច្ច
ការចុះអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់ជាមួយ អង្គការបោសសម្អាតមីន និងអភិវឌ្ឍន៍សហគមន៍អន្តរជាតិ
នៅព្រឹកថ្ងៃសុក្រ ១៣រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៩ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២នេះ សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានចុះអនុស្សរណៈនៃការយោគយល់ជាមួយ អង្គការបោសសម្អាតមីន និង
កិច្ចជំនួបពិភាក្សាការងារ និងការប្រគល់-ទទួលយកអ្នកស្ម័គ្រចិត្តថៃ
នារសៀលថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១២រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ព.ស.២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២៨ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការសាកវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបងបានទទួលជួបស្វាគមន៍គណៈប្រតិភូនៃទី
ក្រុមប្រឹក្សាភិបាលវិទ្យាស្ថានខុងជឺនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបងបានបើកកិច្ចប្រជុំប្រចាំឆ្នាំលើកទី៣
13/05/22
នៅព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បត្តិ៍ ៥រោច ខែចេត្រ ឆ្នាំខាល ចត្វាស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី២១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២២នេះ សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង និងសាកលវិទ្យាល័យបច្ចេកវិទ្យាអេឡិចត្រូនិកគួយលីនបាន

warmly welcomed KOICA’s volunteer
On the morning of Thursday May 12, 2022, the Rector of the National University of Battambang (NUBB) warmly welcomed KOICA’s volunteer, Ms. Kim Minjung, to work in the Department of Korean of the
Webinar on “QA Practices during COVID-19 Pandemic: Challenges, Adaptation and way Forward”
On Thursday morning of May12th, 2022 His Excellency SOK Khorn, rector of The National University of Battambang presided over the opening remark of webinar on “QA Practices during COVID-19 Pandemic:
The Meeting With Delegates From Japan Foundation
16/05/22
On Wednesday morning of May 11th, 2022, His Excellency SOK Khorn, rector of the National University of Battambang, has met and discussed with Japan Foundation to seek for more collaborations in the future
A workshop on “Curriculum Development of BA in Peace and Sustainable Development”
On May 2-4, 2022, the Faculty of Sociology and Community Development of the National University of Battambang organized a workshop on “Curriculum Development of BA in Peace and Sustainable
Job Opportunity!!!!!!!
Job opportunities are waiting for you…………..
The Singed Memorandum of Understanding (MoU) with The International mine clearance and community development
On Friday morning of April 29th, 2022, The National University of Battambang singed Memorandum of
Job Discussion And Assignment Meeting – Accepting Thai Volunteers
On the afternoon of Thursday April 28, 2022, His Excellency SOK KHORN, Rector of the National University of Battambang (NUBB) had a courtesy call to warmly welcomed the delegates from Thailand International
The Confucius Institute of National University of Battambang Board of Directors Holds the 3rd Annual Meeting
13/05/22
On the morning of Thursday, April 21, 2022, the National University of Battambang and Guilin University of Electronic Technology jointly organized the board meeting of the Confucius Institute of the National
Job Opportunity!!!
Job opportunity welcomes everyone………..
Graduate School hosted the Lecturer Orientation
On the evening of Saturday 9 April, 2022, Graduate School hosted the Lecturer Orientation presided over by Mr. TEP Neavea, vice rector of the National University of Battambang. This orientation aimed at