ឱកាសការងារជាអ្នកពិគ្រោះយោបល់លើ កម្មវិធីសិក្សា សន្តិភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយចីរភាព នៃមហាវិទ្យាល័យសង្គមសាស្រ្ត និងអភិវឌ្ឍន៍សហគមន៍
22/02/22
ឱកាសល្អបានមកដល់ហើយ!​ តើអ្នកចង់ឲ្យឱកាសមួយនេះបាត់បង់មែនឬទេ? សូមប្រញ៉ាប់ឡើង…………………………
កម្មវិធីថ្នាលបណ្តុះអាជីវកម្មកម្ពុជា សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍផលិតផលចំណីអាហារ
កាលពីថ្ងៃទី១៦-១៧ ខែកម្ភៈ កន្លងមកនេះ សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបងបានសហការរៀបចំកម្មវិធីការប្រកួតប្រជែងស្វែងរកម្ចាស់ជ័យលាភីចំនួន៣ក្រុម ក្នុងកម្មវិធីថ្នាលបណ្តុះអាជីវកម្មកម្ពុជា សម្រាប់ការអភិវឌ្ឍផលិតផល………………
ឱកាសការងារ នៃគម្រោង កម្មវិធីសិក្សា សន្តិភាព និងការអភិវឌ្ឍប្រកបដោយចីរភាព នៃមហាវិទ្យាល័យសង្គមសាស្រ្ត និងអភិវឌ្ឍន៍សហគមន៍
ឱកាសការងារ បានមកដល់ទៀតហើយ សូមប្រញ៉ាប់ឡើងកុំឲ្យឱកាសនេះរំលងផុតទៅឲ្យសោះ!………….
ជំនួបពិភាក្សាការងារជាមួយឯកឧត្តមឯកអគ្គរដ្ឋទូតនៃសាធារណរដ្ឋសហព័ន្ធអាល្លឺម៉ង់ប្រចាំព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា
18/02/22
នៅរសៀលថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១រោច ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង និងសហការី បានជួបពិភាក្សាការងារជា
សិក្ខាសាលាផ្សព្វផ្សាយស្តីពី៖ “សមិទ្ធផលរបស់គម្រោងដំឡូងមី អនុវត្តរយ:ពេល ៦ ឆ្នាំ (២០១៦ – ២០២២)”
នៅព្រឹកថ្ងៃព្រហស្បតិ៍ ១រោច ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៧ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការ និងជានាយកគម្រោង ដំឡូងមី នៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បាន……….
វគ្គតម្រង់ទិសសិក្សាសម្រាប់និស្សិតឆ្នាំទី១ថ្មី (ចូលរៀនលើកទី១)
16/02/22
នៅព្រឹកថ្ងៃអង្គារ ១៤កើត ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានអញ្ជើញសំណេះសំណាលជាមួយនិស្សិតឆ្នាំ
ការថ្លែងអំណរគុណនិងការទទួលបានសៀវភៅពី លោក សយ គឹមសាន នាយកមជ្ឈមណ្ឌលសិក្សាស្រាវជ្រាវ និងនីតិមនុស្សធម៌នៃសាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទនីតិសាស្រ្ត និងវិទ្យាសាស្រ្តសេដ្ឋកិច្ច
សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង សូមថ្លែងអំណរគុណយ៉ាងជ្រាវជ្រៅចំពោះ លោក សយ គឹមសាន នាយកមជ្ឈមណ្ឌលសិក្សាស្រាវជ្រាវ និងនីតិមនុស្សធម៌នៃសាកលវិទ្យាល័យ………..
កិច្ចប្រជុំត្រួតពិនិត្យការអនុវត្តការងាររបស់សាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង
14/02/22
នាព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ១២កើត ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីសក័ ពុទ្ធសករាជ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តមនាយឧត្តមសេនីយ៍ សាស្រ្តាចារ្យ សេង ផល្លី ប្រធានបណ្ឌិត្យសភានគរបាលកម្ពុជា និងជាអនុប្រធានទទួល………….
វគ្គបណ្តុះបណ្តាលបុគ្គលិកគ្រប់គ្រងសហគ្រាសខ្នាតមីក្រូ តូច និងមធ្យម
កាលពី ថ្ងៃសុក្រ ១០កើត ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២ មហាវិទ្យាល័យគ្រប់គ្រងពាណិជ្ជកម្ម និង………..
វគ្គតម្រង់ទិសគ្រូបង្រៀនសម្រាប់ឆ្នាំសិក្សា២០២១-២០២២
នារសៀលថ្ងៃសុក្រ ១០កើត ខែមាឃ ឆ្នាំឆ្លូវ ត្រីស័ក ពុទ្ធសករាជ ២៥៦៥ ត្រូវនឹងថ្ងៃទី១១ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២២នេះ ឯកឧត្តម សុខ ឃន សាកលវិទ្យាធិការនៃសាកលវិទ្យាល័យជាតិបាត់ដំបង បានអញ្ជើញជាអធិបតីដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ក្នុងវគ្គ…………….

Job Opportunity as a Consultant on Peace and Sustainable Development Curriculum of the Faculty of Social Sciences and Community Development
22/02/22
A good opportunity has arrived! Do you want to miss this opportunity? Please hurry up …………………………
Job Opportunity for Peace and Sustainable Development Curriculum Project of the Faculty of Social Sciences and Community Development
The job opportunity has arrived, please hurry up, do not miss this opportunity! ……………..
The meeting with H.E. Christian Berger, Ambassador of the Federal Republic of Germany
18/02/22
On the afternoon of February 17th, 2022, H.E. Sok Khorn, Rector of the National University of Battambang, had a fruitful meeting with H.E. Christian Berger, Ambassador of the Federal Republic of Germany, as well
Dissemination Workshop on: “Achievements of Cassava Project for 6 Years (2016-2022)”
On Thursday morning of 17th February, 2022 His Excellency SOK Khorn, Rector of National University of Battambang and a project director presided over the dissemination workshop on achievements of the ……..
Small and Medium Enterprise Management Staff Training
14/02/22
On Friday Morning 11th February 2022, the Faculty of Business Administration and Tourism, The Capacity Specialist Team, and GIZ Team organized the Certificate Ceremony for participants who join the……………
Job Opportunities!
08/02/22
Agronomes et Vétérinaires Sans Frontières (AVSF) is speaking the following recruits , for more information and to apply please visit : https://bit.ly/3Hx2ak5
Scholarships Opportunity!
07/02/22
The Graduate School of National University of Battambang is honoured to recruit two PhD Students who will be….
Signing Ceremony of Memorandum of Understanding between National University of Battambang and ORLÉANS Polytechnic Institute, France
04/02/22
On February 3, 2022, the National University of Battambang organized a Memorandum of Understanding (MoU) signing ceremony with the